Дата16 февраля 2019 s ПросмотровПросмотров: 1547
Дотепер розширюю свої знання у цій галузі за допомогою інтернету та публікацій

Дотепер розширюю свої знання у цій галузі за допомогою інтернету та публікацій

Дяка Богу за те, що привів мене до Кропивницького, до медичного кабінету «Материнка».
Моя історія лікування варикозу дуже цікава. Я три роки збиралась робити операцію з видаленням вен у м.Харькові у різних лікарнях. Але Господь «закривав» кожного разу «двері» ,щоб привести мене до Кропивницького.
В 2014 році,в серпні місяці я потрапила на лікування до Тамари Олексііївні ,але зробивши УЗД вен у Кропивницькому ,мені поставили діагнози, які були протипоказаннями до лікування крапельницями :облітеруючий атеросклероз, мікротромбоз, ліподерматосклероз.
Я пройшла лікування п’явками шість днів. Отримала рекомендації від Тамари Олексіївни, Ірини Михайлівни щодо лікування настоянкою дурману, особливостей дієти при варикозі, я повернулась додому .
Через рік, у 2015 році у Харкові я зробила УЗД вен та приїхала на лікування у м. Кропивницький . Я отримала 22 крапельниці плюс п’явки у кабінеті «Материнка»!
Мої вени прийшли до норми! Знову отримала рекомендації від колективу під керівництвом Тамари Олексіївни і повернулася додому.
Дотримувалась рекомендацій, відмовилась від «поганої» їжі, робила процедури щодо лікування ліподерматосклерозу.
В 2016 та 2017 році також проходила лікування в кабінеті «Материнка»,але крапельниць було вже менше.
В травні 2017 році року я пройшла курс лікування у школі здорового харчування в Харкові. Дотепер розширюю свої знання у цій галузі за допомогою інтернету та публікацій.
В 2014 році, 2015,2016 моя вага коливалася в межах 78 кг. З 2017 року поступово скинула вагу до 65-66 кг. Зараз моя вага не збільшується. Моїм ногам стало набагато легше тримати таку вагу і все це завдяки порадам у тому числі і дружньому позитивному колективу «Материнка». Зараз я приїхала на лікування до Кропивницького ,зробила УЗД вен . Мої вени працюють у правильному режимі, зник облітеруючий склероз ,пішов ліподерматосклероз. Я почуваю себе дуже добре !!!

Велика подяка Вам за успішне лікування моїх вен,порад з харчуванням ,психологічну підтримку
Дякуючи Богу за вас усіх: Тамара Олексіївна, Ірина Михайлівна, Лариса Сергіївна, Надія Олексіївна, Анечка, Ліза, Ірина Анатоліївна, Ольга Петрівна та інші. За доброту,позитив,професіоналізм.
Хай береже Вас Бог.
Казакова Світлана Анатоліївна м.Харьків 16.05.2018
Добавление комментарияКонтакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Гагарина 9

Карта проезда

Сейчас на сайте