Дата16 февраля 2019 s ПросмотровПросмотров: 921
Завдяки вимогам та терпінню, грамотній та кваліфікованій методиці, рекомендаціям та наставленням лікаря та колективу почуваю себе добре

Завдяки вимогам та терпінню, грамотній та кваліфікованій методиці, рекомендаціям та наставленням лікаря та колективу почуваю себе добре

Шановна Тамара Олексіївна та Ваш дружній колектив!!!
Низький уклін Ваш та щира подяка від душі за Вашу нелегку працю ,кваліфіковане лікування, за теплі та добрі руки ,відкриту і привітну посмішку.
Говорять у народі, що життя як бумеранг те,що ізлучається те й получається.
Хай Вам вернеться сторицею все ,що відходить від Вас ,те що віддається людям!
Дай Боже Вам всім міцного здоров’я, шалених успіхів в праці та в подяці ,добра, щастя, щоб хотілось йти на роботу, а з роботи додому.
Напишу трошки про себе, Я Любов Григорівна Драч, маю 50 років, мешкаю в м.Каневі Черкаської області.
Вперше приїхала на лікування в 2011 році, моя вага була 126 кг, ноги не витримували, що суглоби, що вени, і спина також, все хворе і все боліло. На лікування приїзджала раз на 2 роки в 2011, 2013, 2015 і 2017 роках. Завдяки вимогам та терпінню, грамотній та кваліфікованій методиці, рекомендаціям та наставленням лікаря та колективу почуваю себе добре і надіюсь, що скоро зможу сказати відмінно. Тому що крапельниці, п’явки та досвід лікаря і колективу роблять чудеса. На сьогодні моя вага 92 кг. Я рада за такий результат, да це неза день,не за тиждень, але це так і я на досягнитому не зупиняюсь.
Дякую колективу «Материнка»,що змогли це зробити, достукатись до мого серця, душі і розуму.
Бажаю Всім миру, і хай Вас Бог оберігає.

27.07.2017
Добавление комментарияКонтакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Гагарина 9

Карта проезда

Сейчас на сайте