Дата9 мая 2010 s ПросмотровПросмотров: 6482
Лечение болезней полости рта. Лечение стоматита. Пиявки - лучшие помощники в лечении.

Лечение болезней полости рта. Лечение стоматита. Пиявки - лучшие помощники в лечении.

Стоматит
Это заболевание проявляется воспалением слизистой оболочки рта. Оно развивается в результате травмы слизистой оболочки рта, внедрения в нее возбудителей бактериальной или вирусной инфекции и ряда других причин. Стоматит в ряде случаев является симптомом общих заболеваний. Чаще всего при стоматите в начале его развития повышается температура до 37,5-38°С (особенно при язвенно-некротической форме). Слизистая оболочка рта бывает отечной, покрасневшей. Нередко на ней видно множество мелких пузырьков, которые могут переходить в эрозии. Эти эрозии локализуются преимущественно на слизистой оболочке неба, языка, щек, губ. Характерно при стоматите поражение десен - острый катаральный гингивит.
Лечение стоматита проходит под наблюдением врача. Стоматит хорошо поддается излечению с помощью пиявок (Hirudo medicinalis). Лечение ими проводится по такой же схеме, как и лечение пародонтита, т.е. ставят 1-2 пиявки непосредственно на десну. Предварительно намечают точки, где должны быть поставлены пиявки, всю остальную ротовую полость обкладывают ватой. Пиявки ставят из пробирок, где они находятся и во время всего акта сосания.
Вам подберут комплексное лечение (каждому индивидуально схему постановок пиявок именно для конкретного случая, концентрация и скорость введения лекарственного раствора (который включает, в том числе и Н2О2), подбираются гомеопатические препараты, и комплекс рекомендаций для предупреждения рецидива). При получении полного курса предусмотрены скидки на эффективную «Анти паразитарную» настойку из лекарственных травах.

Заинтересованные могут получить лечение и бесплатную консультацию в медицинском кабинете, который находится по адресу: город Кировоград, ул. Пашутина 11/16., тел. (0522) 27-03-77, 050-807-87-24.

Отзыв пациента:
«Я бажаю Вам добра і хочу розповісти, як я лікувала зуб.
У мої 73 роки у мене в роті іще всі мої зуби. Слава Богу. А от 4-ий знизу має велике дупло, як тільки не пломбували, і якийсь штопор вкручували, а він, паршивець все те не приймає, все з нього вивалюється. Нічого чужого йому бачте, не потрібно, а потрібно йому болем мені ще досаждати… Ніч, дві не сплю
-чи вирвати, вирвати, негайно вирвати..але ж, якщо його вирвеш, то всі зуби розїдуться. Він хоч і дупло дуплом, але інші зуби підтримує, щоб стояли рівненько. Це я так, сільська баба думаю собі.
Коли це чую по телевізору про «Материнку», медичний кабінет в Кіровограді, той що на Пашутіна 11.
Думаю, скуплюсь на базарі та й узнаю , що мені порадять із зубом робити.
Зустріли мене із посмішкою, бо я така гарненька із щічкою роздутою, ніби ч в роті м’ячика тримаю.
Та й радять мені полоскати рот розчином перекису водню (на 1 стакан води столову ложку 3 проц. перекису водню), хлорфіліпту, а на ясну, де зуб болить, п’явку пропонують поставити: чорну, слизьку і в рот..
В горлі здавило, боюсь, що вчорашню вечерю їм в кабінеті залишу. Але болить вража кров дуже, ніч не спала..Вирвати! –стало єдиним рішенням, але ж потім інші почнуть розшатуватись. Ну все… що хочте, те і робіть. Ставте, тільки щоб я не бачила, не чула… - винесли свій вердикт.
Закрила очі, відкривши рот…
Відчувши маленьку прохолоду, укус, запекло, ніби кропива ужалила і все стихло.
Потім одним оком почала підглядати у люстерко,яке мені і дали в руки.
Моя п’явочка почала рости на очах. Хвилі пішли по її ненажерливому тільці. Із мізинчика, із мізинчика вона стала як гарненька сосиска і … відпала … А кров і не думає зупинятись … Ватою затампували рот і я поїхала в рідне село. Спала міцно. Вранці – ще трохи поболює мій зуб. Так я іще три рази їздила в «Материнку» кормити п’явок. Тут мені ще й кров почистили киснем, з крапельницею з перекисом водню, казали та й в книжці дали почитати, що всі мікроби, паразити гинуть від перекису. А в нас їх багато, навіть інсульт інфаркт від інфекції, яка трихомонадою називається.
Зуб занімів, перестав боліти майже вже другий місяць.
Але сюди приходять , найбільш я бачила не зуби лікувати, а розширені вени ніг. Хвалять дуже, бо не треба їх вирізати, якщо вони здулися. Якщо хто захоче також полікуватись в «Материнці», то приходьте на Пашутіна 11/16, там вас привітно зустрінуть..
Дякую Вам ,п’явочки. Дякую всім, чиїх рук вони слухаються, в чиїх руках звичайний перекис водню стає цілющою речовиною.
Баба Ялена, село Веселе»

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Гагарина 9

Карта проезда

Сейчас на сайте