Дата6 марта 2020 s ПросмотровПросмотров: 617
Що таке рани на ногах? Від чого вони можуть виникнути

Що таке рани на ногах? Від чого вони можуть виникнути

РАНИ НА НОГАХ
Що таке рани на ногах? Від чого вони можуть виникнути? Спровокувати трофічні виразки (рани) може пошкодження вени або просто запущений варикоз. Варикоз можна назвати жіночою чумою ХХ1 століття.
Варикоз - це не просте розширення вен. Це вкрай небезпечне захворювання, яке може призвести до значної кількості ускладнень.
Одним із таких ускладнень є трофічні виразки. Статистика свідчить, що біля 70% трофічних виразок є результатом хронічної венозної недостатності
Таким чином, рани - трофічні виразки (венозні виразки ) – це в більшості випадків наслідок варикозної хвороби. Вони відкриваються, як правило, на гомілці або стопі і спричинені тим, що варикозна хвороба залишається без лікування довготривалий час. Причиною утворення виразок є порушення циркуляції крові і «недопостачання» поживних речовин до уражених тканин. Трофіка в перекладі означає «живлення». Захисні функції шкіри послаблюються і гостре запалення часто викликається незначними запаленнями або пошкодженнями шкіри. Бактерії, проникаючи в рану, сприяють швидкому запальному процесу. Якщо не лікувати відкриті рани, то вогнище ураження поширюється. Після того, як виразка відкрилася, повністю позбавитися її практично неможливо, її можна локалізувати, зупинивши розповсюдження гниття та спасаючи ноги.
В медичному центрі «Материнка» успішно лікують варикозну хворобу запатентованим безопераційним методом лікаря Терновської Тамари Олексіївни, який включає: крапельниці з перекисом водню, гірудотерапію (застосування п’явок), дієтотерапію. Коли зникають прояви варикозної хвороби, настає активне загоювання трофічних виразок.

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Гагарина 9

Карта проезда

Сейчас на сайте