Дата4 июня 2010 s ПросмотровПросмотров: 5172
Варикозу (варикозному розширеню вен) легко сказати «Прощавай»

Варикозу (варикозному розширеню вен) легко сказати «Прощавай»

Варикозу (варикозному розширеню вен) легко сказати «Прощавай»
У здоровому тілі – здоровий дух. Кожному хочеться, аби ця фраза була кинута саме йому вслід. А тим часом здоров’я кожної людини на 90 відсотків залежить від неї самої і лише не 10 – від медиків. От про оту «десятину» ми й поговорили з лікарем центру «Материнка» Тамарою Тернавською, яка допомагає повернути найдорожчий скарб – утрачене здоров’я.
- Тамаро Олексіївно, медичний кабінет – це не універсальний заклад, де пропонується комплекс послуг. Ваша спеціалізація, звісно, вужча. На чому робите акценти?
- В основному, ми лікуємо варикоз і маємо гарні результати. Мої найперші «помічники» - перекис водню, компреси з трав, п’явки. Лікування перекисом водню - це наш запатентований метод. До слова, починалося з того, що років сім тому я вилікувала себе від варикозу, потім – знайомих, друзів. Варикозу першої-третьої стадій позбутися легко, якщо маєте запущену форму – четверту стадію, там складніше. Дехто з пацієнтів потрапляє до нас на лікування вже після хірургічного втручання.
- До вас приходять з медичною книжкою, з епікризом, з результатами аналізів?
- Бажано в умовах полікліники зробити УЗД судин кінцівок, щоб ми бачили, як працюють глибинні вени, комунікаційні. Тоді легше визначитися з методикою лікування.
- Нині в сучасних медкабінетах дуже часто гарантують стовідсоткове одужання, навіть коли в людини, так би мовити, букет проблем зі здоров’ям. Мене, як пересічного громадянина, така ситуація, м’яко кажучи, насторожує.
- Варикоз I-III стадії ми виліковуємо майже стовідсотково, в інших випадках допомагаємо долати недугу. Тут важливо вчасно почати лікування. Помітили збільшені вени, тим паче, якщо вони починають боліти, – час бити тривогу.
- Кому ви категорично відмовляєте?
- Вагітним. Людям з порушеною психікою.
- З якими кардіологічними проблеми боретеся?
- Найчастіше до нас звертаються з гіпертонією. Знов-таки лікуємо перекисом водню, що очищує організм, і п’явками, котрі, як відомо, нормалізують тиск. Молодим людям допомагає швидше, тим, хто постарше, треба більше сеансів, кілька курсів. Пацієнтам із задавненою гіпертонією ми гарантуємо поліпшення їхнього стану, про повне вилікування мова не йде. Однак у будь-якому випадку п’явки забезпечують розрідження крові, а це найкраща профілактика інсультів, інфарктів, до яких досить схильні гіпертоніки. Ще ми знімаємо головні болі, що не проходили після жодної терапії. Якщо звертаються хворі після перенесених травм, підключаємо гомеопатичні препарати, які прибирають наслідки перенесеного струсу мозку, якщо після інфекційної хвороби - то знов-таки трави, але вже інші.
- Внутрівенне введення перекису водню для мене особисто - щось незнайоме. А офіційна медицина як до цього ставиться?
- Ми власне і є представниками офіційної медицини. Перекисом водню лікував доктор У. Дуглас, І.П. Неумивакін. Російський професор використовував цей метод лікування для досить широкого спектра хвороб. А Нобелівський лауреат О. Варбург на початку ХХ століття доводив, що ракові клітини ростуть там, де немає кисню. Я ж особисто відкрила лікування перекисом варикозу. Перекис в організмі під дією каталазера виробляє активний кисень, здатний убивати віруси, інфекції й одночасно насичувати киснем організм. В Ужгороді для лікування багатьох хворих нині широко застосовують перекис водню, тож ця тема вже перестала бути новою. Цей метод поступово стає офіційним.
- Те, чим ви займаєтеся, це більше профілактика чи власне лікування?
- Усе в комплексі, бо своїм хворим я рекомендую і збалансований режим харчування, і гімнастику, і правильне дихання.
- Кілька слів про хворобу нашого тисячоліття - остеохондроз.
- Точковий масаж у поєднанні з гірудотерапією дає прекрасний результат. Часто після першого сеансу вже настає значне поліпшення. Добре піддаються лікуванню мігрені, що прямо пов’язані з остеохондрозом..
- Тамаро Олексіївно, яких постулатів має дотримуватися ваш пацієнт уже після лікування, щоб якомога довше залишатися здоровим?
- В кожному окремому випадку ми даємо рекомендації щодо здорового способу життя. Для когось - це комплекс вправ. Якщо мова йде про хворого гіпертонією, вказуємо на фактори, що підвищують чи понижують тиск (скажімо, гіпосольова дієта). До слова, дуже жалкую, що в Кіровограді немає центру голодування. Моя найбільша мрія, щоб наша «Материнка» працювала й розвивалася і згодом переросла в центр оздоровлення, де можна було б у комплексі застосовувати і лікування, і загартування, і голодування.
- Насамкінець, повідомте, де вас шукати.
- Ми працюємо в Кіровограді, по вул. Пашутіна, 11/16. Проконсультувати можемо за телефонами: (0522) 27-03-77 або 050-80-78-724
- Дякую за цікаву інформацію.

На даний момент право використовувати метод Т.О. Тернавської лікування варикозу перекисем водню не було надано жодній приватній особі чи організації. Всі тонкощі лікування за цим методом відомі лише автору.[color=#C0C0C0][/color]

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Гагарина 9

Карта проезда

Сейчас на сайте