Дата27 марта 2011 s ПросмотровПросмотров: 4202
Краще один раз побачити або по життю без варикозу

Краще один раз побачити або по життю без варикозу

Краще один раз побачити
або По життю без варикозу
За статистикою нині третина жінок і понад десять відсотків чоловіків потерпає від варикозу, при цьому хвороба стрімко молодшає. Недуга небезпечна і тим, що на початкові симптоми люди реагують рідко. Така байдужість дозволяє хворобі прогресувати. Про те, як убезпечити себе від ускладнень, спричинених варикозом, та уникнути хірургічного втручання, розповідає лікар, автор власного запатентованого методу безоперційного лікування варикозу Тамара Терновська.
- Від варикозу І-ІІІ стадій, коли ще немає виразок, ми в медичному кабінеті «Материнка» позбавляємо легко, - констатує Тамара Олексіївна. - Останнім часом беремося і за лікування хворих на виразковій стадії хвороби. Специфічне медикаментозне лікування, плюс компреси - й учорашні хворі виходять переможцями у часто багаторічному двобої з варикозом. Ще донедавна ми не бралися за хворих на ІУ стадії хвороби, нині ж маємо гарні результати й у цих хворих - із трофічними виразками.
Особливо приємно допомагати молоденьким особам, для яких естетичний бік варикозної проблеми не менш важливий, аніж фізіологічний. Для дівчини навесні часом надважливо мати змогу ходити одягненій у чому хочеться, а не в чому дозволяє хвороба. Нещодавно допомогли 13-річній дитині позбутися варикозу, ви б бачили, як вона тішилася.
Варикоз – це спадкова хвороба. Мова йде про слабкість клапаного апарату, слабкість стінок судин. Захворювання виникає тоді, коли бракує препарату міді в організмі. Тож поряд з лікуванням рекомендуємо хворим вирівняти свій раціон, у даному випадку, наситити організм органічною міддю. Приписуємо гомеопатичні препарати, радимо необхідні харчові добавки. Все у комплексі дає гарні результати.
- Як довго триває лікування?
- Ще донедавна запущені випадки хвороби вимагали до 30 сеансів лікування. Але ми постійно працюємо над удосконаленням свого методу лікування і вже значно скоротили терміни лікування навіть у найскладніших випадках.
- Проблема прибирається раз і назавжди чи потрібні повторні курси терапії?
- Мова йде про повне одужання. Але, щоб рецидиви не повторювалися, хворий має систематично виконувати наші рекомендації, зокрема спеціально розроблений комплекс фізичних управ і раціонального харчування. Непогано додавати до раціону свіжо вичавлені соки моркви, буряка, кореня селери. Тобто, щоб не бути хворим, треба докладати зусиль, і на це ми націлюємо всіх своїх пацієнтів. Іноді корисно пройти курс голодотерапії чи пропити травки. Не секрет, що рідко трапляються поодинокі хвороби, як правило, мова йде про цілий букет, тож і оздоровлення зазвичай потребує весь організм у цілому. Це наш принцип у роботі - максимально допомогти людині, котра звернулася з однією проблемою. Під час лікування ми насичуємо киснем увесь організм. А відомо, що будь-яка хвороба артоз, артрит, остеохондроз в основі своїй має гіпоксію – недостачу кисню. Всілякі тромби викликаються спазмом судин, а ми це попереджуємо.
Ми лікуємо варикоз ніг, промежини, передньої стінки живота.
- Тамаро Олексіївно, якщо не секрет, на кому проводили апробацію власного методу лікування варикозу?
- Особисто я позбулася варикозу на ногах вісім років тому. Стала так би мовити першопрохідцем у цій справі. З тих пір підтримую організм у формі завдяки кількахвилинній зарядці. Нині дотримуюсь Великого посту (це добре для кожного організму). Не випадково всі мої друзі і родичі, котрі мали проблему варикозу, лікувалися саме в нашому кабінеті. Приходять до нас після операцій, коли з’являються нові проблемні ділянки, ми їх звужуємо й люди залишаються задоволеними.
- Траплялося у вашій практиці, щоб люди після лікування у державній чи іншій медичній установі потім із тією ж проблемою зверталися вже до вас?
- Такі випадки непоодинокі. Часто після хірургічного втручання у хворого випирає вени в іншому місці й тоді людина йде до нас. Жодним чином не хочу применшити роль хірургів і хірургії в цілому: за показаннями вони все роблять правильно… Просто лише наш метод дозволяє вилікувати варикоз, а не призупинити його. Буквально зараз на кушетці в нас знаходиться жінка, котру недобросовісні медики лікували «нашим» методом, і добре що вона після 30 лжесеансів дізналася про «Материнку» і тепер уже дійсно йде на поправку.
Наша технологія дозволяє поступово звузити розширену вену й відсотків на 70-80 вона діє. Звісно, якщо вже є дуже накручений вузол, то він вибуває з процесу кровотоку, але більшість вен нормально функціонують. Тому з усіх методів лікування варикозу наш – найбільш фізіологічний, а відтак – найкращий.
- Трапляється таке, що вилікувавши у вас одну хворобу, люди з часом звертаються до вас же, але вже з іншими болячками?
- Ні. Пояснюю чому: просто коли людина приходить на прийом, я намагаюся якомога детальніше розпитати її про всі проблеми зі здоров’ям. І паралельно з основним захворюванням, ми підліковуємо супутні. Тож у людей, немає потім причин знов звертатися до нас. Тут можна підкреслити, що наш центр існує не так давно, щоб наші вилікувані пацієнти встигли «обзавестися» новими хворобами…
- І останнє. Читачам «Нової газети» очевидно цікаво буде дізнатися, де ви приймаєте.
- Медичний кабінет «Материнка» знаходиться в Кіровограді по вулиці Пашутінська, між вулецею Гагаріна і Єгорова - 9ти поверховий будинок Гагаріна 9-вхід з вул.Пашутінська (зупинка «Мелодія», спуститися вниз до першого перехрестя-вул Єгорова, вліво 1 квартал -перехрестя з Пашутінською, пройти ще 30 метрів по Пашутінській, будинок зправа). Телефони для довідок: 27-03-77, 050-80-78-724.
Спілкувалася Лариса Ліщенко.

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Гагарина 9

Карта проезда

Сейчас на сайте