Дата2 ноября 2012 ПросмотровПросмотров: 3459
статья из газеты "Первая городская газета"

Новости Кировограда
1 ноября - Международный день вегана

В первый день ноября уже 18 лет вегетарианцы мира отмечают Международный день вегана. Для кого-то это просто диета, а для кого-то жизненная позиция. Какая от нее может быть польза и какой вред, разбиралась «Первая городская газета».

Вегетарианцы бывают разные

Люди по своей природе травоядные


Вегетарианство – это общее название систем питания, исключающих или ограничивающих потребление продуктов животного происхождения и основанных на продуктах растительного происхождения. Истоки вегетарианства уходят в далекую древность.

Около 17% людей всего мира отказываются от пищи животного происхождения. В эту цифру вошла и кировоградский доктор по специальности и призванию Тамара Алексеевна Терновская (автор запатентованной методики по лечению варикоза без операции), которая придерживается вегетарианства уже более 20 лет. Она рассказала «Первой городской» о пользе вегетарианства и случаях в ее практике, когда тяжелобольные выздоравливали благодаря растительному питанию.

- Здоровый образ жизни – это не только правильное питание, его нельзя рассматривать отдельно, когда речь идет о целостном оздоровлении человека. Ведь есть еще и здоровье физическое, психическое и духовное. И если человек думает, что вот только перейдет на вегетарианство, так и станет здоровым, он заблуждается. Потому что оздоровление означает гармоничную связь всех этих трех начал. Если, правильно питаясь, человек будет бесконечно ругаться со своими близкими, здоровья не будет. Если я буду вегетарианцем, и не смогу прощать обиды, то здоровья тоже не будет, - рассказывает Тамара Алексеевна.
Дата27 марта 2011 ПросмотровПросмотров: 3156
стаття з періодичного видання "Нова газета", квітень 2011р. Про унікальність методу лікування варикозу Терновської Т.О., гомеопатію, пявки, перокис водню, акватерапію та ін. відповіді Терновської Тамари Олексіївни на запитання читачів газети
Дата27 марта 2011 ПросмотровПросмотров: 4196
За статистикою нині третина жінок і понад десять відсотків чоловіків потерпає від варикозу, при цьому хвороба стрімко молодшає. Недуга небезпечна і тим, що на початкові симптоми люди реагують рідко. Така байдужість дозволяє хворобі прогресувати. Про те, як убезпечити себе від ускладнень, спричинених варикозом, та уникнути хірургічного втручання, розповідає лікар, автор власного запатентованого методу безоперційного лікування варикозу Тамара Терновська.
Дата19 ноября 2010 ПросмотровПросмотров: 3942
П’явки – маленькі цілителі з болота
Статья з переодичного видання "Газета для жінок"[right][/right]
Доброго дня! До рубрики «Наша консультація» надсилаю свої питання. Які хвороби можна лікувати п`явками? В чому полягають лікувальні властивості п’явок?
Галина Семенченко, Київська обл.
Консультує лікар загальної практики-сімейної медицини Терновська Тамара Олексіївна:
П"явками лікувалися з давніх-давен. У ХVIII-XIX століттях цей метод разом із кровопусканням вважали мало не панацеєю від усіх хвороб. Відомий він і зараз й зветься гірудотерапією. Усього на земній кулі відомо близько 400 видів пявок. В Україні їх налічують 70. Для лікування використовують лише так звану медичну пявку (Hirudo medicinalis). В аптеках пявки почали продавати у ХVIII столітті. Дотепер вони входять до аптечного асортименту.
Дата19 ноября 2010 ПросмотровПросмотров: 5408
подяка з періодичного видання "Газета для жінок", червень 2010р.

Велика подяка Вашій газеті за розповідь про Терновську Т.О.

«Господь Ісус Христос – мій головний лікар, я глибоко вдячна, що він дарує нам Свою милість, посилаючи таких прекрасних медпрацівників кабінету «Материнка» , які своєю увагою, доброзичливістю, врахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта допомагають людям вилікуватись.
Унікальна технологія лікування п’явками і перекисом водню, запатентована її автором Т.О. Терновською очистила мої ноги від варикозного розширення вен (мені вже 67 років) і та тепер прогулянка по кілька кілометрів перетворилася для мене у насолоду. Слава Богу!
Дата4 июня 2010 ПросмотровПросмотров: 11975
Лікуємося перекисом водню
Статья з друкованого видання "Газета для жінок"

Доброго дня, шановна редакціє «Газети для жінок»! Пише вам ваша постійна читачка Валентина. Я – пенсіонер. З виходом на пенсію з’явилося більше вільного часу, тож намагаюся приділити його власному здоров’ю. Читаю багато наукової і медичної літератури. В одному з журналів нещодавно вичитала, що від багатьох хвороб, зокрема і при варикозі (дуже мені дошкуляє ця недуга) може домогти звичайний перекис водню. Чи застосовують перекис водню в практичній медицині чи це рецепт народних цілителів? Хотілося б більше дізнатися про лікування перекисом водню.
З повагою, Валентина, АР Крим

Консультує лікар загальної практики сімейної медицини Терновська Тамара Олексіївна:
3% розчин перекису водню (Н2О2)в медицині давно застосовують як антисептик, особливо під час оброблення ран. Народна медицина демонструє унікальні можливості цього засобу під час лікування тяжких хронічних недуг.
Дата4 июня 2010 ПросмотровПросмотров: 8939
Статья з газети "Вечірній Кіровоград"


«Мені 69 років, після 13 сеансів лікування поховались вени, які я лікувала 35 років, і зажила виразка, яку я не могла загоїти за 4 місяці. Крім того у мене покращилось здоров’я всього організму: знизився тиск, пройшов кашель, покращився слух. Велике спасибі цьому колективу і дай Бог їм здоров’я…»
В Кіровограді, на перехресті вулиць Пашутінська і Гагаріна знаходиться медичний кабінет «Материнка».Слово «Материнка» навіює спогад про найріднішу людину – маму з її теплом, ласкою, турботою. Материнка – це є лікарська рослина, яка лікує м’яко, надійно. Люди, які потребують лікування знаходять в медичному кабінеті «Материнка» доброзичливість, увагу, високий професіоналізм.
В «Материнці» виліковують варикозну хворобу без операції з допомогою запатентованого методу Терновської Т.О. Проводить лікування автор методу. Крім того спостерігаються ефективні результати при остеохондрозі, мігрені, гіпертонії, наслідках інсульту та інфаркту, хворобах серця, грижах, радикулиті, травмах, клімаксі, хворобах легень та нирок, гаймориті, запалені придатків і хворобах малого тазу, простатиті, безплідді, синдромі хроничної втоми. Відмічається ефект омоложення, оздоровлення організму, проводиться профілактика захворювань, підвищується імунітет.
В медичному кабінеті використовуються лише природні методи оздоровлення і лікування, такі як перекис водню, трави, п’явки, масаж і ін..
Дата4 июня 2010 ПросмотровПросмотров: 3514
Варикозна хвороба трапляється у 20-40% дорослого населення.
Статья з "Нової газети", квітень 2010 р.

Статья на укр. яз. про варикозную болезнь и методы ее лечения, факторы, которые помогают в лечении варикоза.

Вислів Генріха Гейне «Єдина краса, яку я знаю,- це здоров»я»,- дуже підходить до роботи медичного кабінету «Материнка», тому що тут повертається здоровя і краса ногам, які спотворені розширеними венами, вузлами, виразками.Варикозна хвороба трапляється у 20-40% дорослого населення.

Чому Ви займаєтесь варикозним розширенням вен?

Близько 20 років у мене також був варикоз нижніх кінцівок, з яким мені вдалося успішно справитись без операції. Пройшло майже 7 років і дана проблема мене не турбує.

Які існують найсучасніші методи лікування варикозу?
На сьогоднішній день відомо 4 головні методи повного вилікування від варикозу.
Перші три базуються на тому, що варикозно-розширена вена є патологічним утворенням, від якого необхідно позбутись за допомогою скалпелья, склерозанта (склеротерапія), чи лазерного променя, шляхом виключення із кровообігу.
Четвертий метод – це метод Терновської Т.О. (в тому числі з допомогою гомеопатії, активного кисню, компресів на травах), який є запатентованним. Перевагою якого є повільне звуження варикозно розширених судин.
Дата4 июня 2010 ПросмотровПросмотров: 5165
Лариса РОМАНЮК, "Народне слово"

Варикозу (варикозному розширеню вен) легко сказати «Прощавай»

У здоровому тілі – здоровий дух. Кожному хочеться, аби ця фраза була кинута саме йому вслід. А тим часом здоров’я кожної людини на 90 відсотків залежить від неї самої і лише не 10 – від медиків. От про оту «десятину» ми й поговорили з лікарем центру «Материнка» Тамарою Тернавською, яка допомагає повернути найдорожчий скарб – утрачене здоров’я.
- Тамаро Олексіївно, медичний кабінет – це не універсальний заклад, де пропонується комплекс послуг. Ваша спеціалізація, звісно, вужча. На чому робите акценти?
- В основному, ми лікуємо варикоз і маємо гарні результати. Мої найперші «помічники» - перекис водню, компреси з трав, п’явки. Лікування перекисом водню - це наш запатентований метод. До слова, починалося з того, що років сім тому я вилікувала себе від варикозу, потім – знайомих, друзів. Варикозу першої-третьої стадій позбутися легко, якщо маєте запущену форму – четверту стадію, там складніше. Дехто з пацієнтів потрапляє до нас на лікування вже після хірургічного втручання.

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Гагарина 9

Карта проезда

Сейчас на сайте