Дата4 июля 2019 s ПросмотровПросмотров: 818
Новікова Людмила Миколаївна, сестра-господарка

Новікова Людмила Миколаївна, сестра-господарка

Новікова Людмила Миколаївна, сестра-господарка
Новікова Людмила Миколаївна (1957 р.н.)
Закінчила школу з золотою медаллю. Маю вищу освіту, яку отримала в Академії харчових технологій. Близько 30 років працювала інженером з харчових технологій.
Мені допомагає подолати будь-які життеві ситуації притча про двох жабок, які потрапили в глечик зі сметаною. Одна з них змирилась зі своєю долею та потонула, а інша активно рухала лапками, збила зі сметани грудку твердого масла, знайшла в ній опору і вистрибнула з банки.
Вірте в себе. Ви ВСЕ зможете здолати, всього зможете досягти!

А якщо детальніше про взаємодію зі спеціалізаціалізованим на лікування варикозної хвороби медичним кабінетом "Материнка":
В «Материнці» я з 19 березня 2018 року. Перебуваючи на пенсії з’явилось більше вільного часу, який я можу присвятити собі, своїм інтересам, вподобанням.

Отже, якщо хронологічно і по порядку,- то важила до "зустрічі" з кабінетом Терновської Тамари Олексіївни я тоді 105 кг, починались проблеми з тиском (все життя в мене був понижений тиск), вже був хронічний пієлонефрит, панкреатит, холецистит, діскінезія жовчних протоків, хронічний ларингіт, фарингіт, і взагалі, лікарі казали, що я дуже алергічна людина.
Якось так склалось, що я практично не пила чистої води, здебільшого чай, кава, молоко, кефір, ряжанка, компот, або воду розколочену з варенням.
Цукор купувала кілограмами – робила багато фруктових та ягідних компотів, джемів, варення та усіляких випічок з борошна. А оскільки зимою дачні роботи припиняються, то всі заготовки я спокійно споживала до наступної весни. Від чого мої габарити збільшувались у масі та об’ємі. Але мене це недуже хвилювало – «Прийде весна – схудну!» .
І так я «доросла» до 105 кг.
Почалася моя праця в спеціалізаціалізованому на лікування варикозної хвороби медичному кабінеті«Материнці». Зовсім нова для мене галузь. За фахом я інженер – технолог, майже все життя працювала в харчовій промисловості і такий різкий поворот в сторону природного харчування ( з елементами нетрадиційної медицини).
З п’явками я була знайома – давно, - але це був відгомін безтурботного дитинства – ставок, пляж, друзі. А тут вони «працюють» і дуже завзято! – це було круто!
Поступово, під впливом набуття нових знань, я по іншому подивилась на свій повсякденний спосіб життя і розвернула його на 180 градусів: стала споживати талу воду, мед., а цукор втратив для мене свою солодку принаду, і я за цим зовсім не шкодую. Білий хліб зник з мого столу. Але повністю відмовитись від чорного хліба я ще не можу. Також я більше не купую у сусідів свіже домашнє молоко, віддаю перевагу кефіру та йогуртам, сироватці. Споживаю рибу, салати з морської капусти. З мого раціону зникли м'ясо та ковбасні вироби. А останнім часом я не споживаю їжі після 18-20 години. Все це в комплексі дало суттєвий результат. В мене стабілізувався тиск, зникли прояви алергії, ларингіти, фарингіти також відходять в сторону. Хронічні захворювання не мають таких виражених симптомів і турбують все менше. Я схудла на 15 кг. І це без усіляких виснажливих дієт і особливих зусиль з мого боку!
Велике Спасибі «Материнці» за отримані знання, які повністю змінили моє життя!
Життя триває і це прекрасно!!!
Добавление комментарияКонтакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Гагарина 9

Карта проезда

Сейчас на сайте