Дата1 июня 2010 s ПросмотровПросмотров: 9276
Лікування п’явками варикозного розширення вен

Лікування п’явками варикозного розширення вен

Медична п'явка - це фармацевтична міні-фабрика. Разом зі слиною вона вводить в організм людини понад 150 біологічно активних ферментів. У 1884 році російський професор К.Д'яченков навчився отримувати з тіла п'явки екстракт гірудин - компонент секрету п'явок. Тривалий час його вважали найголовнішим у лікуванні серцево-судинних захворювань. Але вчені виявили ще один дуже важливий у лікуванні згаданих патологій фермент-дестабілазу, завдяки якому вдається позбутися навіть застарілих тромбів.
Властивість п'явок оздоровлювати, поліпшувати обмінні процеси, омолоджувати організм. Речовини слини п'явок усувають судинні спазми, а за рахунок вилучення крові ліквідуються застійні явища, прискорюються лімфотік (лімфодренаж) і кровотік. Прісасиваясь до шкірним покривом, а потім, прокусивая шкіру на 1,5-2 мм, п'явка спершу починає вводити в ранку свою слину. Під впливом ферментів гірудину, що міститься в слині п'явки, кров втрачає здатність до згортання, стає більш рідкою і текучої.
Постановка п'явок корисна людям, схильним до підвищеного тромбоутворення, коли активність системи згортання крові перевищує допустиму норму. Інша речовина секрету слини п'явки - дістабілоза - здатне розчиняти, 'розмивати' вже утворилися тромби. Це властивість слини п'явки використовується при лікуванні тромбофлебітів. П'явка - прекрасний засіб для зняття болю і запальних процесів, так як в її слині містяться знеболюючі, протизапальні і бактерицидні речовини. Чудово ще й те, що постановка п'явок активізує імунітет людини.
Тому, крім сердечників, гірудотерапія буде корисна дуже багатьом хворим, перш за все - людям, які страждають шлунково-кишковими захворюваннями, захворюваннями суглобів, жінкам, які страждають гінекологічними проблемами. Ефект спостерігається вже після декількох сеансів.

Міфи і реальність.
Побутує думка, що п’явки рятують людей від оперативних втручань при варикозному захворюванні вен кінцівок – це не зовсім так, вони – п’явки- покращують самопочуття людини , але варикоз залишається. Якщо Ви хочете РЕАЛЬНО ВИЛІКУВАТИ варикозну хворобу – звертайтесь в спеціалізований медичний центр по лікуванню варикозного розширення вен «Материнка», де за методом Терновської Тамари Олексіївни (без операції , з допомогою крапельниць з лікарської речовини, котра включає в тому числі й перекис водню )Ви гарантовано отримаєте одужання від цієї хвороби. Проводить лікування автор методу. Крім того спостерігаються ефективні результати при остеохондрозі, мігрені, гіпертонії, наслідках інсульту та інфаркту, хворобах серця, грижах, радикулиті, травмах, клімаксі, хворобах легень та нирок, гаймориті, запалені придатків і хворобах малого тазу, простатиті, безплідді, синдромі хроничної втоми. Відмічається ефект омоложення, оздоровлення організму, проводиться профілактика захворювань, підвищується імунітет.
Зацікавлені можуть отримати лікування в тому числі пявками і безкоштовну консультацію в медичному кабінеті «Материнка» за адресою:м.Кіровоград, вул.Пашутіна 11/16, тел. (0522)27-03-77, 050-807-87-24
На даний момент право використовувати метод Т.О. Тернавської лікування варикозу перекисем водню не було надано жодній приватній особі чи організації. Всі тонкощі лікування за цим методом відомі лише автору.

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика