Дата10 мая 2010 s ПросмотровПросмотров: 7273
Гірудотерапія - лікування пявками. Процедура лікування пявками.

Гірудотерапія - лікування пявками. Процедура лікування пявками.

В природі нам відомо біля 400 видів п’явок . В медицині зазвичай використовують тільки вид п’явка медична Hirudo medicinalis і два її підвида п»явка медична лікарська Hirudo medicinalis medicinalis і п»явка медична аптекарська Hirudo medicinalis officinalis .
Й саме ці п’явки занесені в фармакопейну статтю і офіційно являються лікарським засобом. П’явки, як відомо, вирощують в штучних умовах на біофабриках під пильним наглядом спеціалістів.
Метод лікування п’явками (гірудотерапія)не такий простий в практичному застосуванні як може видатись спочатку.
Лікувати п’явками може тільки спеціаліст з медичною освітою- бажано лікар,котрий пройшов спеціальне навчання. Самолікування є недопустиме. З декількох причин: при неправильному виборі ділянок ,точок для постановки ,можливі самі різноманітні ускладнення. П’явки, як-правило,використовуються один раз-як шприц,після чого підлягають утилізації.
Крім того,пявка – тваринка енергетична . П’явка виділяє біоенергетику, п’явка відновлює енерговиробничий апарат людини (клітини,органи),який постраждав у результаті хвороби,тобто нормалізує енергообмін пацієнта.
Особливо корисно, коли п’явки ставлять на спеціальні біологічно активні точки і зони, як при рефлексотерапії (голковколювання). В нашому медичному центрі практикує лікар Терновська Тамара Олексіївна, котра довгий час (ще 15 років, до початку роботи з використанням п’явок, ефективно займалась су-джок акупунктурою).
Голковколювання має китайське походження,і точки якими користується гірудотерапевт не завжди співпадають з «китайськими». Але є гірудорефлексотерапія ,користуючись цією методикою ,лікар на «китайські» точки ставить п’явки. Також є Су-Джок-гірудотерапія , де п’явки ставлять на активні точки рук, ніг.
Гірудотерапія ні в якому випадку не виключає інших натуропатичних методів лікування (фітотерапія,гомеопатія).П’явки виліковують не тільки банальний геморрой, але і міоми матки,панариції,тромбофлебіти і інші важкі захворювання.
Міф і реальність
Побутує думка, що п’явки рятують людей від оперативних втручань при варикозному захворюванні вен кінцівок – це не зовсім так, вони – п’явки- покращують самопочуття людини , але варикоз залишається. Якщо Ви хочете РЕАЛЬНО ВИЛІКУВАТИ варикозну хворобу – звертайтесь в спеціалізований медичний центр по лікуванню варикозного розширення вен «Материнка», де за методом Терновської Тамари Олексіївни (без операції , з допомогою крапельниць з лікарської речовини, котра включає в тому числі й перекис водню )Ви гарантовано отримаєте одужання від цієї хвороби. На даний момент право використовувати метод Тернавської Т.О. лікування варикозу перекисем водню не було надано жодній приватній особі чи організації. Всі тонкощі лікування за цим методом відомі лише автору.

Повертаємось до п’явок -
Курс лікування і кількість сеансів строго індивідуальні і залежать від стану пацієнта,ступеня важкості патології.
При хронічних захворюваннях рекомендується 10-15 сеансів (кожного дня або через день). Ставлять на один сеанс від 3 до 10 п»явок одночасно.
В таких гострих випадках – як при гіпертонічному кризі,тромбофлебіті процедури проводяться щодня.
На протязі 1-2 років радимо провести 2-3 повторних невеликих курси з метолю попередження повернення хвороби(хронічні захворювання,що важко піддаються лікуванню).
Процедура ж постановки п’явки в «Материнці» проходить абсолютно безболісно і що важливо - безпечно. По-перше, ми завжди вико¬ристовуємо п’явки тільки з біофабрик, і вони мають відповідний сертифікат якос¬ті. По-друге, кожну п’явку ми використо¬вуємо тільки один раз (це ми можемо гарантувати). По-третє, проце¬дура проходить під контролем лікаря, який має досвід і спеціальну підготовку.
Курс лікування - 5-10 сеансів, кількість використаних п’явок за сеанс - від трьох до десяти, залежно від хвороби, даних пацієнта (вага, статура, вік) . За необхідності через два-три місяці ліку¬вання повторюється.
Хочемо підкреслити, що чим раніше Ви почнете лікування, тим ефективніше і ко¬рисніше воно буде для Вашого здоров’я. Корисна порада: людям після сорока років, пропонуємо по можливості, пройти курс гірудотерапії для профілактики цілого ряду захворювань та омоложения організму.
В місті Кіровоград, на Пашутіна 11, тел. (0522) 27 03 77, 0508078724.
Окрім сеансу п’явок, можете отримати консультації щодо загартування дітей і дорослих, лікувального посту(голодання), природнього оздоровчого харчування, та безкоштовні консультації щодо вилікування Варикозу без операції у автора метода - Терновської Тамари Олексіївни.

В кабінеті «Материнка» лікують природніми засобами турботливо, м’ягко – ніби материнськими руками.

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика