Дата10 мая 2010 s ПросмотровПросмотров: 4032
Механізм дії п’явки

Механізм дії п’явки

Механізм дії п’явкиЗцілюючий ефект лікування п’явками полягає в декількох діях: 1.рефлекторній дії п’явки,оскільки вона прокусує шкіру тільки в біологічно активних точках-акупунктури(як при голкотерапії), лікар тільки направляє її до потрібної ділянки шкіри; 2. Механічна дія проявляється в смоктанні «вампіром» крові і так званому « кровопусканні»,яке займає від 5 до 24 годин і обумовлюється впливом впирскуваних разом зі слюною гірудина і дестабілази-(загалом пацієнт втрачає до 25 мл з однієї ранки)Це обумовлює стимулювання вироблення лімфоцитів і підвищення загального і місцевого імунітету; 3.Біологічна дія заключається в багатій гаммі біологічно активних речовин (біля 200),що впирскуються в кровоток і приводять до нормалізації патологічного процесу в тілі пацієнта.
Міф і реальність
Побутує думка, що п’явки рятують людей від оперативних втручань при варикозному захворюванні вен кінцівок – це не зовсім так, вони – п’явки- покращують самопочуття людини , але варикоз залишається. Якщо Ви хочете РЕАЛЬНО ВИЛІКУВАТИ варикозну хворобу – звертайтесь в спеціалізований медичний центр по лікуванню варикозного розширення вен «Материнка», де за методом Терновської Тамари Олексіївни (без операції , з допомогою крапельниць з лікарської речовини, котра включає в тому числі й перекис водню )Ви гарантовано отримаєте одужання від цієї хвороби. На даний момент право використовувати метод Тернавської Т.О. лікування варикозу перекисем водню не було надано жодній приватній особі чи організації. Всі тонкощі лікування за цим методом відомі лише автору.

Ось одні з основних складових «слюни п’явки »:

Гірудин-це 65-членний поліпептид з молекулярною масою 16000.Котрий складається з важливих амінокислот, таких як глютамін, цистин,гліцин,серин, аспарагін,лізин, і ін.Гірудин виявляється найпотужнішим інгібітором тромбіна, котрий блокує згортання фібриногена,в його присутності сповільнюється реакція активації тромбіном факторів згортання крові V,VIII, XIII.Попереджує реакцію вивільнення і агрегації тромбоцитів.
Фармацевтичними фірмами ФРГ,Франції, США отриманий рекомбінантний гірудин,що апробований в деяких клініках.Вперше гірудин описаний в 1884 р.Як будь-який фермент, гірудин не перетворюється в організмі людини в інші речовини і виводиться нирками в незмінному вигляді.
Дестабілаза-фермент,що виявляє фібринолітичну активність за рахунок гідролізу ізопептидних зв»язків,що утворюються при стабілізації фібрина фактором XIII в присутності іонів кальцію.Дестабілазний Комплекс має в складї з гірудин,інгібітор каллікреїн плазми крові,і простациклін-простагландинподібної природи.
Гіалуронідаза-фермент,що міститься в зміїних отрутах,отрутах павуків,в деяких бактерій,не замінимий в процесі запліднення людини.Руйнує основну речовину сполучної тканини-гіалуронову кислоту,за рахунок чого збільшує проникність тканин і стінок капіляр,пришвидшує транспорт води і іонів,поліпшує проникнення біологічно активних речовин в організм в процесі лікування п’явками.
Егліни-протизапальні ферменти,що інгібують хімотрипсин,субтілізін і нейтральні протеази гранулоцитів людини(єластаза,катепсинG)Егліни виробляють – продукують з протеазами міцні комплекси,блокуючи їх попереджують деградацію тканин(протеази ушкоджують суглоби і легені).
Бделіни-інгібітори трипсина і плазміна
Кінінази-знижують активність брадикініна,котрий стимулює біль.
Бактерія-симбіонт(Аеromonas hydrophilia) або (Bacillus Hirudiensie),яка знаходиться в кишковому каналі п’явки.Вона продукує практично ті ж біологічно активні речовини що і сама п’явка ,і проявляє бактерицидну і бактеріостатичну дію.Кров у кишківнику медичної п’явки не піддається гнильним процесам завдяки протизгортаючій активності мікрофлори.
Оргелаза –фермент,що сприяє утворенню нових кровоносних судин.Набряки і тромби в стінках судин розсмоктуються і відновлюється нормальне транспортування рідин в постраждалому органі. Дія цих ферментів використовується в мікрохірургії для кращого приживання аутотрансплантантів (в Німеччині на даний момент дуже популярне поєднання хірургічного втручання з використанням гірудотерапії в реабілітаційному періоді).

Основні дії медичної п’явки на організм пацієнта:
-антикоагулююча
-дренуюча
-протинабрякова
-відновлення мікроциркуляції
-відновлення пошкоджених нервових тканин
-розщеплення жирових відкладень
-відновлення проникності судинної стінки
-активується імунна система
-бактеріостатична
-обезболююча
-бактерицидна -тримболітична
-покращення постачання кров"ю тканин і органів
-гіпотензивна(нормотензивна)
-нормалізація єнерго-інформаційної структури людини
Процедура ж в «Материнці» проходить абсолютно безболісно і що важливо - безпечно. По-перше, ми завжди використовуємо п’явки тільки з біофабрик, і пявки мають відповідний сертифікат якості. По-друге, кожну п’явку ми використовуємо тільки один раз (це ми гарантуємо). По-третє, процедура проходить під контролем лікаря, який має досвід і спеціальну підготовку.
Курс лікування - 5-10 сеансів, кількість використаних п’явок за сеанс - від трьох до десяти, залежно від хвороби, даних пацієнта (вага, статура, вік) . За необхідності через два-три місяці лікування повторюється.
Хочемо підкреслити, що чим раніше Ви почнете лікування, тим ефективніше і корисніше воно буде для Вашого здоров’я. Корисна порада: людям після сорока років, рекомендуємо по можливості, пройти курс гірудотерапії для профілактики цілого ряду захворювань та омоложения організму.
В місті Кіровоград, на Пашутіна 11, тел. (0522) 27 03 77, 0508078724.
Окрім сеансу п’явок, можете отримати платні консультації щодо загартування дітей і дорослих, лікувального посту(голодання), природнього оздоровчого харчування, та безкоштовні консультації щодо вилікування Варикозу без операції у автора метода - Терновської Тамари Олексіївни.
В кабінеті «Материнка» лікують природніми засобами турботливо, м’ягко – ніби материнськими руками.

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика