Дата10 мая 2010 s ПросмотровПросмотров: 7422
Лікування п’явками

Лікування п’явками

Лікування п"явками застосовують у най-най різноманітніших галузях медицини.

Що саме лікують ці тваринки – п’явки медичні? П"явка рекомендовано застосовувати, в першу чергу, коли в організмі людини є ті чи інші застійні явища. Наприклад, при тромбофлебітах і варикозному розширенні вен (застій крові в кінцівках), у післяопераційному стані, коли з"являються набряки, недостатнє кровопостачання, тощо. П"явки ставлять при підвищеному тиску, гіпертонічній хворобі, серцевій недостатності із задишкою, стенокардії та інфаркті міокарда, бронхіальній астмі, пневмонії, бронхітах, при запаленні жіночих репродуктивних органів, тощо. Лікування п"явками це гарний метод, який значно підсилює дію основного курсу лікування, поліпшує загальний стан пацієнта, що обумовлено, насамперед, системною дією секрету залоз п"явки. Попри те, що є чимало ліків, виготовлених на основі п"явок, все одно найкращий лікувальний ефект показує лише лікування живими п"явками.
Міф і реальність
Побутує думка, що п’явки рятують людей від оперативних втручань при варикозному захворюванні вен кінцівок – це не зовсім так, вони – п’явки- покращують самопочуття людини , але варикоз залишається. Якщо Ви хочете РЕАЛЬНО ВИЛІКУВАТИ варикозну хворобу – звертайтесь в спеціалізований медичний центр по лікуванню варикозного розширення вен «Материнка», де за методом Терновської Тамари Олексіївни (без операції , з допомогою крапельниць з лікарської речовини, котра включає в тому числі й перекис водню )Ви гарантовано отримаєте одужання від цієї хвороби. На даний момент право використовувати метод Тернавської Т.О. лікування варикозу перекисем водню не було надано жодній приватній особі чи організації. Всі тонкощі лікування за цим методом відомі лише автору.

А чи можна самому ставити пявки? ... скоріше, що не варто. Лікар-гірудотерапевт не просто механічно ставить пявку. Він перш за все оцінює стан конкретної людини в конкретний момент, також спостерігає за поведінкою хворого і п"явки. Цілком може трапитися так, що пацієнт навіть утратить свідомість і потрібно буде адекватно відреагувати. Отже, нехай гірудотерапією займаються лікарі-гірудотерапевти. До того ж, не завжди п"явка сама відпадає, відтак потрібно її знімати. Велике значення має, якою є реакція після укусу пявки на місці, де її поставили. Ще зауважу, що категорично не слід ставити впіймані в болоті п"явки, адже не відомо, яким є екологічний стан місцевості, звідки походить тварина, кого вона посмоктала перед вами. Нині багато водойм забруднені промисловими відходами, тому п"явки краще купувати тільки сертифіковані. Фахівців, які отримали ліцензію на право діяльності в цій сфері, достатньо. І тому вирішуйте самі – чи варто ризикувати, якщо можна звернутися до лікаря?
Процедура ж в «Материнці» проходить абсолютно безболісно і що важливо безпечно. По-перше, ми завжди використовуємо п’явки тільки з біофабрик, і вони мають відповідний сертифікат якості. По-друге, кожну п’явку ми використовуємо тільки один раз (це ми гарантуємо). По-третє, процедура проходить під контролем лікаря, який має досвід і спеціальну підготовку.
Курс лікування - 5-10 сеансів, кількість використаних п’явок за сеанс - від трьох до десяти, залежно від хвороби, даних пацієнта (вага, статура, вік, показники крові) . За необхідності через два-три місяці лікування повторюється.
Хочемо підкреслити, що чим раніше Ви почнете лікування, тим ефективніше і корисніше воно буде для Вашого здоров’я. Корисна порада: людям після сорока років, пропонуємо по можливості, пройти курс гірудотерапії для профілактики цілого ряду захворювань та омоложения організму.
В місті Кіровоград, на Пашутіна 11, тел. (0522) 27 03 77, 0508078724.
Окрім сеансу п’явок, можете отримати платні консультації щодо загартування дітей і дорослих, лікувального посту(голодання), природнього оздоровчого харчування, та безкоштовні консультації щодо вилікування Варикозу без операції у автора метода - Терновської Тамари Олексіївни.
В кабінеті «Материнка» лікують природніми засобами турботливо, м’ягко – ніби материнськими руками.

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика