Дата9 октября 2015 s ПросмотровПросмотров: 974
вже на 5-7 процедуру лікування стало давати результат..

вже на 5-7 процедуру лікування стало давати результат..

Відгук щодо проходження курсу лікування у медичному кабінеті «Материнка», м.Кіровоград, вул.. Пашутінська 11/16.
Пацієнт : Сергій Олегович С., 1974 р.н., м.Харків.

Лікувався з 20.09.2015 по 07.10.2015 р. від варикозно розширенних вен обох ніг. Кількість процедур – 39.
Відразу хочу відмітити професійність та повагу до пацієнтів з боку всього персоналу та особисто лікаря Терновської Тамари Олексіївни, бо це відчувалось ще з першого дзвінка до медичного кабінету.

Всі необхідні аналізи, результати обстежень узі, фото знімки та інше, я переслав за допомогою електронної пошти, після чого (майже на другий день) зі мною зв’язався лікар, яка уточнила деякі моменти в особистій бесіді, після чого зазначила, що може мені допомогти, але остаточне рішення буде прийняте після очного обстеження. Цей підхід мені дуже сподобався, бо при цьому економиться дуже багато часу та коштів.
Мабуть, для мене самим складним, спочатку, було дотримання необхідної дієти, а саме : їжа без солі, бо я вживав багато солі, тому перший тиждень було Важкувато. Також дуже хотілось чашку ароматної кави. Але…. Якщо ти не маєш можливість змінити обставини, зміни своє відношення до них. Та й людина до всього звикає, й десь на дев’ятий-десятий день дієта вже не приносила будь-яких неподобств.

Щодо самого лікування, ще раз хочу відмітити професіоналізм Всіх без виключення працівників медичного кабінету, який у сукупності з чутливим ставленням вже на 5-7 процедурі почав давати результати – я чітко помітив, що вени на правій нозі, стали помітно ховатися. Десь на 15 процедурі «стала тягти» (поболювати) сама більша вена, яка починала виступати в районні паху та спускалась аж до стопи (до лікування), але ні – вона стала ховатися. Ці болі були не дуже сильні, та зникали після 15-30 секунд ходьби. У статичному положенні практично нічого не турбувало. Також хочу відмітити препарат, найменування не помню, точно, але персонал називав «болтушка» - дуже гарно допомагає знімати больові синдроми в місцях де скорочуються вени.

В загалі, коли я їхав до Кіровограду, я дуже сумнівався, допоможе цей метод лікування, чи ні.
Тепер я впевнений – Допомагає!!!

Шановна Тамара Олексіївна та весь персонал медичного кабінету «Материнка» дуже дякую Вам за те що ви робите!!!

Здоров’я, сил та натхнення Вам у Вашій нелегкій праці. Щиро Вами вдячний.

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика