Дата8 августа 2013 s ПросмотровПросмотров: 3162
Відгук – враження від обслуговування

Відгук – враження від обслуговування "Материнки".

Відгук – враження від обслуговування "Материнки".
Відгук –враження від медичного обслуговування кабінету,
який створила Тамара Олексіївна Терновська та зі своїми колегами медичними працівниками лікує пацієнтів від варикозу та інших хвороб.

Про медичний кабінет "Материнка" довідався випадково від дуже відомого та надзвичайно авторитетного працівника охорони здоров`я нашої області, високо фахового спеціаліста-хірурга, головного лікаря онкодиспансера Констянтина Володимировича Яринича, який порадив мені через цей кабінет привести в належний стан мені ноги, які ще з моїх юних років постійно страждали від ударів під час гри у футбол, а з роками на ногах проявився повноцінний варикоз.
До цього я бачив людей, які нажили цю хворобу та чув їх позитивні і не дуже позитивні відгуки від хірургічного втручання. І дійсно, я думаю, після всупереч природного корегування кров`яних потоків не варто чекати чогось позитивного. Метод Терновської Тамари Олексіївни досить ефективний, майже безболісний та без ризику для здоров`я людини. За 14 процедур лікування методом Терновської Т.О. мої ноги стали більш працездатними та покращилось загальне самопочуття всього організму. Висловлюю щиру подяку Тамарі Олексіївні та її колегам за цей вітчизняний винахід, який так добре допомогає хворим на варикозну хворобу. Рекомендую всім хворим. З повагою, Всеволод Машнягул. Інженер будівельник, ветеран праці, депутат обласної ради, голова наглядової ради ЗАТ Кіровоградграніт. 21 липня 2010 року.

Зацікавлені можуть отримати лікування і безкоштовну консультацію по варикозній хворобі в медичному кабінеті центра «Материнка» за адресою:м.Кіровоград, вул.Пашутіна 11/16, тел. (0522)27-03-77, 050-807-87-24

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика