Дата16 февраля 2019 ПросмотровПросмотров: 193
Дяка Богу за те, що привів мене до Кропивницького, до медичного кабінету «Материнка».
Моя історія лікування варикозу дуже цікава. Я три роки збиралась робити операцію з видаленням вен у м.Харькові у різних лікарнях. Але Господь «закривав» кожного разу «двері» ,щоб привести мене до Кропивницького.
В 2014 році,в серпні місяці я потрапила на лікування до Тамари Олексііївні ,але зробивши УЗД вен у Кропивницькому ,мені поставили діагнози, які були протипоказаннями до лікування крапельницями :облітеруючий атеросклероз, мікротромбоз, ліподерматосклероз.
Я пройшла лікування п’явками шість днів. Отримала рекомендації від Тамари Олексіївни, Ірини Михайлівни щодо лікування настоянкою дурману, особливостей дієти при варикозі, я повернулась додому .
Через рік, у 2015 році у Харкові я зробила УЗД вен та приїхала на лікування у м. Кропивницький . Я отримала 22 крапельниці плюс п’явки у кабінеті «Материнка»!
Мої вени прийшли до норми! Знову отримала рекомендації від колективу під керівництвом Тамари Олексіївни і повернулася додому.
Дотримувалась рекомендацій, відмовилась від «поганої» їжі, робила процедури щодо лікування ліподерматосклерозу.
В 2016 та 2017 році також проходила лікування в кабінеті «Материнка»,але крапельниць було вже менше.
В травні 2017 році року я пройшла курс лікування у школі здорового харчування в Харкові. Дотепер розширюю свої знання у цій галузі за допомогою інтернету та публікацій.
В 2014 році, 2015,2016 моя вага коливалася в межах 78 кг. З 2017 року поступово скинула вагу до 65-66 кг. Зараз моя вага не збільшується. Моїм ногам стало набагато легше тримати таку вагу і все це завдяки порадам у тому числі і дружньому позитивному колективу «Материнка». Зараз я приїхала на лікування до Кропивницького ,зробила УЗД вен. Мої вени працюють у правильному режимі, зник облітеруючий склероз, пішов ліподерматосклероз. Я почуваю себе дуже добре !!!

Велика подяка Вам за успішне лікування моїх вен, порад з харчуванням, психологічну підтримку.
Дякуючи Богу за вас усіх: Тамара Олексіївна, Ірина Михайлівна, Лариса Сергіївна, Надія Олексіївна, Анечка, Ліза, Ірина Анатоліївна, Ольга Петрівна та інші. За доброту, позитив,професіоналізм.
Хай береже Вас Бог.
Казакова Світлана Анатоліївна м.Харьків 16.05.2018
Дата16 февраля 2019 ПросмотровПросмотров: 135
Шановна Тамара Олексіївна та Ваш дружній колектив!!!
Низький уклін Ваш та щира подяка від душі за Вашу нелегку працю ,кваліфіковане лікування, за теплі та добрі руки ,відкриту і привітну посмішку.
Говорять у народі, що життя як бумеранг те,що ізлучається те й получається.
Хай Вам вернеться сторицею все ,що відходить від Вас ,те що віддається людям!
Дай Боже Вам всім міцного здоров’я, шалених успіхів в праці та в подяці ,добра, щастя, щоб хотілось йти на роботу, а з роботи додому.
Напишу трошки про себе, Я Любов Григорівна Драч, маю 50 років, мешкаю в м.Каневі Черкаської області.
Вперше приїхала на лікування в 2011 році, моя вага була 126 кг, ноги не витримували, що суглоби, що вени, і спина також, все хворе і все боліло. На лікування приїзджала раз на 2 роки в 2011, 2013, 2015 і 2017 роках. Завдяки вимогам та терпінню, грамотній та кваліфікованій методиці, рекомендаціям та наставленням лікаря та колективу почуваю себе добре і надіюсь, що скоро зможу сказати відмінно. Тому що крапельниці, п’явки та досвід лікаря і колективу роблять чудеса. На сьогодні моя вага 92 кг. Я рада за такий результат, да це неза день,не за тиждень, але це так і я на досягнитому не зупиняюсь.
Дякую колективу «Материнка»,що змогли це зробити, достукатись до мого серця, душі і розуму.
Бажаю Всім миру, і хай Вас Бог оберігає.

27.07.2017
Дата16 февраля 2019 ПросмотровПросмотров: 115
Шановна Тамара Олексіївна та Ваш дружний колектив!
Дуже велике спасибі Богу за те, що я потрапила до медичного кабінету «Материнка», який допоміг мені в лікуванні.
Велика подяка Вам за успішне лікування моїх вен, а також порад з харчуванням. Дякую за підтримку в тяжку хвилину, старатимусь дотримуватись до ваших рекомендацій, стосовно правильного харчування.

Голубець К.М
Дата16 февраля 2019 ПросмотровПросмотров: 101
Бракує слів, щоб подякувати всім співробітникам клініки «Материнка». Таких уважних, чуйних, і найголовніше таких професійних спеціалістів ще треба пошукати. Вже друге звертаюсь до вас, і дуже вдячна за подароване здоров’я, за можливість відчувати радість життя без болі. Щастя Вам всім та радості.
З повагою Волохова Христина
08.06.2018
м. Кропивницький
Дата9 октября 2015 ПросмотровПросмотров: 1011
Відгук щодо проходження курсу лікування в медичному кабінеті «Материнка», м.Кіровоград, вул. Пашутінська, 11/16.
Пацієнт : Сергій Олегович С., 1974 р.н., м.Харків.

Лікувався з 20.09.2015 по 07.10.2015 р. від варикозно розширених вен обох ніг. Кількість процедур – 39.
Відразу хочу відмітити професійність та повагу до пацієнтів з боку всього персоналу та особисто лікаря Терновської Тамари Олексіївни, бо це відчувалось ще з першого дзвінка до медичного кабінету.

Всі необхідні аналізи, результати обстежень УЗД, фотознімки та інше, я переслав за допомогою електронної пошти, після чого (майже на другий день) зі мною зв’язався лікар, яка уточнила деякі моменти в особистій бесіді, після чого зазначила, що може мені допомогти, але остаточне рішення буде прийняте після очного обстеження. Цей підхід мені дуже сподобався, бо при цьому економиться дуже багато часу та коштів.

Мабуть, для мене самим складним спочатку було дотримання необхідної дієти, а саме : їжа без солі, бо я вживав багато солі, тому перший тиждень було важкувато. Також дуже хотілось чашки ароматної кави. Але…. Якщо ти не маєш можливості змінити обставини, зміни своє ставлення до них. Та й людина до всього звикає, й десь на дев’ятий-десятий день дієта вже не приносила будь-яких незручностей.

Щодо самого лікування, ще раз хочу відзначити професіоналізм всіх без винятку працівників медичного кабінету, який у сукупності з чутливим ставленням вже на 5-7 процедурі почав давати результати – я чітко помітив, що вени на правій нозі стали помітно ховатися. Десь на 15 процедурі «стала тягти» (поболювати) сама більша вена, яка починала виступати в районі паху та спускалась аж до стопи (до лікування), але ні – вона стала ховатися. Ці болі були не дуже сильні, та зникали після 15-30 секунд ходьби. У статичному положенні практично нічого не турбувало. Також хочу відмітити препарат, точного найменування якого не пам`ятаю, але персонал називав «болтушка» - дуже гарно допомагає знімати больові синдроми в місцях, де скорочуються вени.

Взагалі, коли я їхав до Кіровограда, я дуже сумнівався, допоможе цей метод лікування, чи ні.
Тепер я впевнений – Допомагає!!!


Шановна Тамаро Олексіївно та весь персонал медичного кабінету «Материнка», дуже дякую Вам за те, що ви робите!!!

Здоров’я, сил та натхнення Вам у Вашій нелегкій праці. Щиро Вам вдячний.
Дата29 сентября 2015 ПросмотровПросмотров: 1086
«Иметь здоровые ноги без варикоза – это не только красиво, но и необходимо для полноценной и интересной жизни».

Варикозное расширение вен, доставшиеся мне в наследство от мамы, на ноги которой я не могла без боли смотреть, с каждым годом доставляло массу проблем. Я уже не говорю об эстетической стороне, ноги просто быстро начинали уставать и даже появилась боль в венах. В голове два последних года крепко засела мысль: «Должен же быть какой-то метод без операций и вредительства для организма….».
И вот случилось чудо, иначе я то не называю. Просматривая очередную информацию в интернете, я вдруг увидела сайт медицинского сайта «Материнка». Не знаю, что точно меня задержало на нем, но я прочитала все от и до. И твердо решила для себя : «Это то, что мне нужно. », на интуитивном уровне я поверила, что именно здесь мне и маме помогут. Правда, позвонила не сразу…. Началась война. Но в сентябре 2014 года я набрала номер центра (мне ответил приятный и приветливый голос Анечки) и записалась вместе с мамой на лечение. Да, да…. Не на калеченье, а на лечение.
В сентябре 2015 года мы приехали на повторный курс, это обязательно, если у вас была многолетняя проблема. Сказать, что наши ноги стали здоровые и красивые за время лечения – это не сказать ничего. Оздоровился весь организм, мы посторойнели, похорошели, и мне кажется, даже помолодели. Очень важно было придерживаться бессолевой диеты, поверьте, это не так тяжело, здоровье дороже. Моя мама выдержала такую диету целый год, и у нее хорошие результаты. А ведь дело доходило до трофической язвы….
Нам, живущим в Украине, просто повезло, что есть такой врач от Бога (и это правда) Терновская Тамара Алексеевна. Низкий поклон и долгих лет жизни этой хрупкой, но такой сильной духовно женщине за ее труд и помощь людям!!!
Также нельзя не высказать огромную благодарность всему чуткому и профессиональному коллективу «Материнки». Без них не было бы такого приятного и позитивного оздоровления. Чувствуется забота и желание помочь людям.
Поверьте в этод метод, и Ваша жизнь наполнится новыми ЗДОРОВЫМИ ощущениями!!!

Елена К., 47 лет
Валентина Ш., 70 лет.
г. Лисичанск
29.09.2015
Дата18 сентября 2015 ПросмотровПросмотров: 2206
Я, Галина Олександрівна Б. проживаю в м. Кіровограді. Неодноразово зверталась до медичного кабінету "Материнка". В серпні 2015 року у мене був карбункул на обличчі і запалення тромбофлебіту на нозі. Мені вилікували без хірургічного втручання карбункул і тромбофлебіт. Я дуже вдячна Тамарі Олексіївні і всім працівникам цього закладу за професіоналізм, людяність, вірність клятві Гіпократа. Спасибо велике, доброго Вам здоров'я і процвітання.
18.09.2015
Дата15 июля 2015 ПросмотровПросмотров: 1975
Мне 75 лет. Я имела большую проблему с варикозным расширением вен. Казалось, что уже не поправить. Но в "Диалоге" вычитала о лечении в "Материнке". Я обратилась к Тамаре Алексеевне Терновской. И она со своим коллективом окружили меня вниманием и мой варикоз отступил. Я очень благодарна Тамаре Алексеевне Терновской и всему коллективу.
С уважением,
Шмелева Т.И.
15.07.2015
Дата3 марта 2015 ПросмотровПросмотров: 1895
Хочу висловити подяку центру "Материнка", зокрема Терновській Т.О., за цей метод лікування варикозної хвороби, який є дійсно ефективним та безболісним. За короткі терміни можна позбавитись цієї проблеми і любуватись своїми гарними ніжками:)
Також хочу висловити подяку працівникам центру за уважність та професійність.
Дякую Вам, ви допомогли здійснитися моїй мрії сотен жінок та чоловіків.

Д.,24 роки
м.Київ,
03.03.15
Дата12 декабря 2014 ПросмотровПросмотров: 1412
Доброго дня! Хочу сказати, що це неперевершений метод, чудова команда і надзвичайний лікар! За ці два тижні, що знаходилась на лікуванні, не раз думала - якби мала медичну освіту, обов'язково поїхала б на навчання і стажування до Тамари Олексіївни! Маю, чи вірніше мала варикозну хворобу після народження першої дитини, якій вже виповнилось до цього літа 10 років, тому всі ці 10 років активно цікавилась цією проблемою. Але, крім операції або склеротератії (яка в моєму випадку взагалі неможлива, а мені її пропонували і не раз), нічого сучасна медицина запропонувати не могла. Пройшла також курс лікування у нас, в Києві, у Панасєвіча-Свірського, хто цікавився, знає про що йдеться, не скажу, що результатів не було, але вени знов з'явились після народження другої дитини. До того ж лікування у нього було дуже довгим (майже всю зиму) і дуже дорогим! А тут за 2 тижні я позбулася проблеми, яку не могла вирішити 10 років! Що тут скажеш - здоров'я і наснаги Тамарі Олексіївні і колективу "Материнки"! Вже безліч знайомих від мене туди поїхали цієї осені і всі залишаються дуже і дуже задоволені! P.S. Тамаро Олексіївно, якщо мене пом'ятаєте, мій Вовка зараз в рекламі Київстара з Русланою Писанкою по всім каналам і на бігбордах, довожу до вашого відома, як і обіцяла!
Дата10 октября 2014 ПросмотровПросмотров: 1288
Таких результатов по лечению варикоза, наверно, нигде не найти. Приезжаю уже 3ий раз.

--- #1

Я приезжаю в Кировоград, в медицинский центр "Материнка" уже 3ий раз. И что я хочу сказать,таких результатов по лечению варикоза, каких я достигла здесь, наверно нигде не найти. Еще 3 года назад у меня был тромб и врачи настаивали на операции, но попав в "Материнку" у меня полностью исчез этот тромб, капиллярные тромбы,спрятались варикозные узлы.
И паралельно я решила гинекологические проблемы, рассосалась киста.
Я очень благодарна коллективу "Материнки", огромное спасибо их золотым рукам, и в частности Терновской, Тамаре Алексеевне, это врач, которая по настоящему лечит людей и лишний раз доказывает, что варикоз излечим.
Желаю всем сотрудникам, здоровья, счастья и процветания "Материнки"!

Алла Б.,г.Одесса
10 окт. 2014
Дата24 сентября 2014 ПросмотровПросмотров: 1233
24.09.2014
Я, Ігор Валентинович С., лікувався в закладі «Материнка» від варикозу. Після лікування відчуваю себе добре. Дякую за лікування і за гарний колектив.
Дата13 сентября 2014 ПросмотровПросмотров: 1294
Я очень благодарна и признательна Тамаре Алексеевне и всему коллективу «Матерынка» за доброе приветливое отношение. Все сотрудники очень компетентны, внимательны, заботливы и отзывчивы.
Девочки! Сколько у вас терпения, взаимопонимания, выдержки, силы духа, мужества.
Вы делаете благое дело.
Спасибо, Вам, огромное!
Пусть счастье улыбнется и сбудутся мечты!
Пусть солнышко смеется,
А в месте с ним и Вы!
13.09.2014 Инна, г. Сумы.
Дата7 августа 2014 ПросмотровПросмотров: 1139
Мищенко Вера Алексеевна.
«Материнка» нам почти, что мамой стала:
Сколько здесь заботы, доброты.
Несколько сеансов: - вен. почти не видно стало,
И на мир уж по-другому смотришь ты:
Сердце наполняется любовью
Хочется собою целый мир обьять.
С обновленным Духом, телом, кровью
Новым, сильным, добрым человеком стать.
Атмосфера в «Центре» - будто в храме –
Здесь царят уют и тишина.
У медсестер руки – словно руки мамы
А душа любовью, состраданием полна
Дата28 марта 2014 ПросмотровПросмотров: 1191
Я, Леся Миколаївна П., проживаю у м. Києві.
У мене був варикоз на двох ногах та на передній частині плеча після народження двох дітей. Зараз у мене варикозу немає. Почуваюся я добре. Хочу подякувати усьому колективу «Материнки» та Тамарі Олексіївні особливо, за їхню турботу і материнське ставлення до своїх пацієнтів. Єдине, що можна ще побажати, щоб їхні філіали були по всій Україні, щоб більше людей змогли лікуватися без відриву від роботи і сім’ї.
28.03.2014 р.

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика