Дата19 ноября 2010 s ПросмотровПросмотров: 4925
Відгук читача періодичного видання

Відгук читача періодичного видання "Газета для жінок"-"Дякую, що врятували життя"

«Господь Ісус Христос – мій головний лікар, я глибоко вдячна, що він дарує нам Свою милість, посилаючи таких прекрасних медпрацівників кабінету «Материнка» , які своєю увагою, доброзичливістю, врахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта допомагають людям вилікуватись.
Унікальна технологія лікування п’явками і перекисом водню, запатентована її автором Т.О. Терновською очистила мої ноги від варикозного розширення вен (мені вже 67 років) і та тепер прогулянка по кілька кілометрів перетворилася для мене у насолоду. Слава Богу!
Крім того, Тамара Олексіївна врятувала мене від передінсультного стану, підбираючи мені індивідуально інші допоміжні засоби лікування.
Вважаю надзвичайно важливим, що лікар використовує і радить лише природно-натуральне лікування без будь-якої «хімії». Побачивши вражаючі результати такого лікування, я відчула довір’я до новітнього методу і продовжую відвідувати медичний кабінет «Материнка» сподіваючись на вирішення інших проблем із здоров’ям.
Бажаю благословення Вам, що несете людям доброту своїх сердець і використовуєте дарований Богом талант на користь Світові!
З любов’ю та щирою вдячністю пацієнтка Саварова Світлана Олексіївна, заслужений працівник освіти, пенсіонерка, інвалід 2-гої групи.»
Добавление комментарияКонтакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика