Дата19 ноября 2010 s ПросмотровПросмотров: 3450
П’явки – маленькі цілителі з болота

П’явки – маленькі цілителі з болота

П’явки – маленькі цілителі з болота
Доброго дня! До рубрики «Наша консультація» надсилаю свої питання. Які хвороби можна лікувати п`явками? В чому полягають лікувальні властивості п’явок?
Галина Семенченко, Київська обл.
Консультує лікар загальної практики-сімейної медицини Терновська Тамара Олексіївна:
П"явками лікувалися з давніх-давен. У ХVIII-XIX століттях цей метод разом із кровопусканням вважали мало не панацеєю від усіх хвороб. Відомий він і зараз й зветься гірудотерапією. Усього на земній кулі відомо близько 400 видів пявок. В Україні їх налічують 70. Для лікування використовують лише так звану медичну пявку (Hirudo medicinalis). В аптеках пявки почали продавати у ХVIII столітті. Дотепер вони входять до аптечного асортименту. Нині медичні пявки не виловлюють у природних водоймах, а вирощують у промислових умовах за спеціальними технологіями. Прикріплюючись до шкіри, п"явка прокушує її і, відсмоктуючи певну кількість крові (10-15 мл), вводить через ранку в організм людини різноманітні біологічно активниі речовини (найвідоміша з них фермент гірудин, який є сильним антикоагулянтом, не дає крові зсідатися і розчиняє тромби). Тому лікування пявками за своєю суттю є поєднанням кровопускання з ферментотерапією.
Біологічно активні речовини п'явок здатні усувати спазм судин, підвищувати насичення тканин киснем та поживними речовинами, розширювати судини, знижувати артеріальний тиск крові, запобігати набрякам, знеболювати. Вчені експериментально й клінічно довели, що п'явки відновлюють порушений кровообіг, посилюють циркуляцію крові в артеріях, лімфатичних судинах і венозній системі, поліпшують жировий обмін, зменшують в'язкість крові, запобігаючи ушкодженню стінок судин та виникненню склеротичних явищ. Ще Авіценна відзначав, що п'явки сприяють очищенню організму від шлаків, отруйних речовин. Окрім того, п'явки нормалізують стан імунної системи. Практика засвідчує, що після курсу лікування поліпшується загальний стан, сон стає тривалим і спокійним, нормалізується апетит, а також ШОЕ (швидкість осідання еритроцитів) та артеріальний тиск, усуваються біль і серцеві спазми, стабілізується нервова система.
Медична п'явка - це фармацевтична міні-фабрика. Разом зі слиною вона вводить в організм людини понад 150 біологічно активних ферментів. У 1884 році російський професор К.Д'яченков навчився отримувати з тіла п'явки екстракт гірудин - компонент секрету п'явок. Тривалий час його вважали найголовнішим у лікуванні серцево-судинних захворювань. Але вчені виявили ще один дуже важливий у лікуванні згаданих патологій фермент-дестабілазу, завдяки якому вдається позбутися навіть застарілих тромбів.
Міфи і реальність?
Побутує думка, що п’явки рятують людей від оперативних втручань при варикозному захворюванні вен кінцівок – це не зовсім так, вони – п’явки- покращують самопочуття людини , але варикоз залишається. Якщо Ви хочете РЕАЛЬНО ВИЛІКУВАТИ варикозну хворобу – звертайтесь в спеціалізований медичний центр по лікуванню варикозного розширення вен «Материнка», де за методом Терновської Тамари Олексіївни (без операції , з допомогою крапельниць з лікарської речовини, котра включає в тому числі й перекис водню )Ви гарантовано отримаєте одужання від цієї хвороби. Проводить лікування автор методу. Крім того спостерігаються ефективні результати при остеохондрозі, мігрені, гіпертонії, наслідках інсульту та інфаркту, хворобах серця, грижах, травмах, клімаксі, кабінет медичного центру «Материнка» знаходиться за адресою:Україна, м.Кіровоград, вул.Пашутінська 11/16, тел. (0522)27-03-77, 050-807-87-24

На даний момент право використовувати метод Т.О. Терновської лікування варикозу перекисем водню не було надано жодній приватній особі чи організації. Всі тонкощі лікування за цим методом відомі лише автору, тому автор не несе відповідальності за невдалі спроби лікування варикозної хвороби іншими особами чи організаціями.

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика