Дата4 июня 2010 s ПросмотровПросмотров: 10498
Лікуємося перекисом водню

Лікуємося перекисом водню

Доброго дня, шановна редакціє «Газети дляж жінок»! Пише вам ваша постійна читачка Валентина. Я – пенсіонер. З виходом на пенсію з’явилося більше вільного часу, тож намагаюся приділити його власному здоров’ю. Читаю багато наукової і медичної літератури. В одному з журналів нещодавно вичитала, що від багатьох хвороб, зокрема і при варикозі (дуже мені дошкуляє ця недуга) може домогти звичайний перекис водню. Чи застосовують перекис водню в практичній медицині чи це рецепт народних цілителів? Хотілося б більше дізнатися про лікування перекисом водню.
З повагою, Валентина, АР Крим
Консультує лікар загальної практики сімейної медицини Терновська Тамара Олексіївна:
3% розчин перекису водню (Н2О2)в медицині давно застосовують як антисептик, особливо під час оброблення ран. Народна медицина демонструє унікальні можливості цього засобу під час лікування тяжких хронічних недуг. В країнах СНД величезний інтерес до Н2О2 з'явився після перекладу книги У. Дугласа "Цілющі властивості перекису водню" та активної пропаганди широкого застосування цього препарату в медицині російським професором І.П. Неумивакіним, який ще 30 років тому дослідив його унікальність, працюючи в космічній медицині.
Названі дослідники не лише на практиці довели величезні можливості перекису водню (Н2О2), а й теоретично обґрунтували його роль у нормалізації процесів у нашому організмі. Проте, вищевказаними авторами не було поставлено за мету виліковування варикозної хвороби і не було отримано позитивного технічного результату в плані 100% виліковування варикозне розширених вен кінцівок.
Вчені встановили, що Н2О2 діє як антисептик не лише у разі зовнішніх інфекцій, а й внутрішніх. Тому організм виробляє його для боротьби з хворобами. Н2О2 є незамінною складовою імунної системи, тобто системи захисту організму. Клітини цієї системи, лейкоцити, захоплюють у свої обійми мікроба і виробляють з води і кисню перекис водню, який знищує його.
Якби не було такого механізму, бактерії, віруси, грибки з'їли б нас. Коли імунітет ослаблюється і лейкоцитам бракує сили, щоб утворити достатню кількість перекису водню, патогенні мікроорганізми наступають, спричиняючи хвороби. Н2О2 забезпечує ще одну дуже важливу функцію організму - бере участь у всіх біоорганічних процесах: метаболізмі білків, вуглеводів, жирів, утворенні вітамінів, мінеральних солей. Він має важливе значення для вироблення енергії в мітохондріях клітин (мітохондрія - це силова станція клітини, де виробляється 95% усієї енергії організму). Н2О2 потрібен і для утворення таких речовин, як простагландини, що впливають на енергетичний обмін, допомагають організму впоратися з запальними і простудними захворюваннями. Доктор Дуглас стверджує, що Н2О2 справляє також протипухлинну дію. Адже ще Нобелівський лауреат О. Варбург на початку ХХ століття доводив, що ракові клітини ростуть там, де немає кисню.
Сказане вище засвідчує, що Н2О2 належить до тих небагатьох важливих речовин, які мають дуже велике значення для підтримання життя на Землі. Тому, якщо організм втрачає можливість виробляти його в потрібній кількості, цю речовину потрібно вводити зовні.Доктор Розенау висунув і довів теорію виникнення артриту (запалення суглобів) як наслідок проникнення до суглоба мікроба Streptococcus viridans, який часто є в лімфовузлах, що постачають рідину для суглобів. Доктор Розенау запропонував спосіб знешкодження цього мікроба - застосуванням Н2О2.
Японці винайшли еквівалент перекису водню під назвою флюзол, яким успішно лікують опромінених ракових хворих.


З появою численних наукових праць щодо корисності перекису водню багато людей почали самі вживати перекис водню, маючи гарні результати.
Внутрішньовенне введення перекису водню в Україні вперше було проведено в 2003 році лікарем Терновською Т.О. з метою дослідження її властивостей: по-перше – виявити на практиці відсутність шкідливих побічних дій на організм; по-друге – випробувати позитивну дію. Дослідження лікар проводила на собі. Після 15 сеансів, маючи певний досвід, на прохання важких хворих вводила внутрішньовенно Н2О2. Добрі були результати при емфіземі легень, цукровому діабеті, а також привело до винаходу унікального способу лікування варикозної хвороби кінцівок І-ІІІ стадії і було отримано майже стовідсотковий результат при лікуванні варикозної хвороби (даний спосіб лікування захищений патентом і право використовувати метод Т.О. Тернавської лікування варикозу перекисем водню не було надано жодній приватній особі чи організації. Всі тонкощі лікування за цим методом відомі лише автору).

Зацікавлені можуть отримати лікування і безкоштовну консультацію в медичному кабінеті центра «Материнка» за адресою:м.Кіровоград, вул.Пашутіна 11/16, тел. (0522)27-03-77, 050-807-87-24

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика