Дата4 июня 2010 s ПросмотровПросмотров: 8513
Попрощатись з варикозом реально  і  легко…

Попрощатись з варикозом реально і легко…

Попрощатись з варикозом реально і легко…
«Мені 69 років, після 13 сеансів лікування поховались вени, які я лікувала 35 років, і зажила виразка, яку я не могла загоїти за 4 місяці. Крім того у мене покращилось здоров’я всього організму: знизився тиск, пройшов кашель, покращився слух. Велике спасибі цьому колективу і дай Бог їм здоров’я…»
В Кіровограді, на перехресті вулиць Пашутінська і Гагаріна знаходиться медичний кабінет «Материнка». Слово «Материнка» навіює спогад про найріднішу людину – маму з її теплом, ласкою, турботою. Материнка – це є лікарська рослина, яка лікує м’яко, надійно. Люди, які потребують лікування знаходять в медичному кабінеті «Материнка» доброзичливість, увагу, високий професіоналізм.
В «Материнці» виліковують варикозну хворобу без операції з допомогою запатентованого методу Терновської Т.О. Проводить лікування автор методу. Крім того спостерігаються ефективні результати при остеохондрозі, мігрені, гіпертонії, наслідках інсульту та інфаркту, хворобах серця, грижах, радикулиті, травмах, клімаксі, хворобах легень та нирок, гаймориті, запалені придатків і хворобах малого тазу, простатиті, безплідді, синдромі хроничної втоми. Відмічається ефект омоложення, оздоровлення організму, проводиться профілактика захворювань, підвищується імунітет.
В медичному кабінеті використовуються лише природні методи оздоровлення і лікування, такі як перекис водню, трави, п’явки, масаж і ін..
Ось декілька відгуків людей, які пролікувалися в даному кабінеті:
«Я, Наталія, 32 роки. Звернулася до Тамари Олексіївни з мігренню і варикозом. Покращення почала відчувати вже після другого сеансу. Після проходження курсу лікування повністю позбулася від мігрені та варикозної хвороби. Велика подяка працівникам кабінету за лікування, турботу, увагу. 27.03.10р.»;
«Олена, 36 років. Вилікувала у лікаря Терновської Тамари Олексіївни варикоз з допомогою крапельниць, компресів з трав, п’явок. Дуже задоволена результатом. Окрема подяка за дитину, яку я навчилася лікувати від застуди без жодної пігулки. Всім раджу загартовувати дітей, моєму сину 4 роки. Ми обливаємося холодною водою вже рік. »;
«Я, Анна Іванівна, 71 рік, пролікувалася в кабінеті «Материнка». Пройшла 14 сеансів, відчуваю оздоровлення ніг (боліли ноги після операції по поводу варикозу, нижче і вище колін, боліла спина). Тут мені ставили крапельницю з перекисом водню, п’явочок, компреси з лікарськими травами. Зараз болю не відчуваю, зявилась легкість в ногах. Я дуже задоволена результатом і працею цих старанних людей.»;

Чи є інші особи, котрі володіють методом лікування варикозу з допомогою перекису водню?
Доводимо до вашого відома:
На даний момент право використовувати метод Терновської Т.О. лікування варикозу перекисем водню не було надано жодній приватній особі чи організації.
Всі тонкощі лікування, запатентованим методом Терновської Т.О. (понад 95 нюансів – від швидкості введення, частоти ін’єкцій до індивідуального підбору лікарських зборів), відомі лише її автору і не підлягає відтворенню при спробі заочного вивчення. Всіх особливостей роботи даним методом ніхто, крім автора, не знає, безграмотне і непрофесійне використання методики Терновської призводе до грубих помилок, непередбачуваних результатів і до дискредитації користувачів даного методу лікування варикозної хвороби. Автор методу не несе відповідальності за можливі помилки і ускладнення, які можуть винукнити при невмілому застосуванні даного метода іншими оособами. Використання іншими особами чи організаціями даного методу тягне за собою юридичну відповідальність, як посягання на інтелектуальну власність.
Зацікавлені можуть отримати лікування і безкоштовну консультацію в медичному кабінеті «Материнка» за адресою:м.Кіровоград, вул.Пашутіна 11/16, тел. (0522)27-03-77, 050-807-87-24

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика