Дата4 июня 2010 s ПросмотровПросмотров: 3126
Варикозна хвороба трапляється у 20-40% дорослого населення.

Варикозна хвороба трапляється у 20-40% дорослого населення.

Вислів Генріха Гейне «Єдина краса, яку я знаю,- це здоров»я»,- дуже підходить до роботи медичного кабінету «Материнка», тому що тут повертається здоровя і краса ногам, які спотворені розширеними венами, вузлами, виразками.Варикозна хвороба трапляється у 20-40% дорослого населення.

Чому Ви займаєтесь варикозним розширенням вен?

Близько 20 років у мене також був варикоз нижніх кінцівок, з яким мені вдалося успішно справитись без операції. Пройшло майже 7 років і дана проблема мене не турбує.

Які існують найсучасніші методи лікування варикозу?
На сьогоднішній день відомо 4 головні методи повного вилікування від варикозу. Перші три базуються на тому, що варикозно-розширена вена є патологічним утворенням, від якого необхідно позбутись за допомогою скалпелья, склерозанта (склеротерапія), чи лазерного променя, шляхом виключення із кровообігу. Четвертий метод – це метод Терновської Т.О. (в тому числі з допомогою гомеопатії, активного кисню, компресів на травах), який є запатентованним. Перевагою якого є повільне звуження варикозно розширених судин.

Чому судинні хірурги радять не зволікати з лікуванням варикозу?
Судинні хірурги(флебологи), як правило, наполягають на негайному лікуванні варикозної хвороби, тому що патологічно розширенні судини є небезпечні для здоров»я і, навіть, життя людини.

Які ускладнення можуть бути при цьому захворенні?
В розширенних ділянках вен рух крові є дуже сповільнений, що призводить до утворення тромбів, які можуть в будь-який момент відірватися і поставити під загрозу як здоров»я так і життя людини. Крім того, стінки розширених ділянок вен стають дуже тоненькими, легко розриваються, спричинивши масивну кровотечу. Варикозна хвороба ускладнюється розвитком трофічних виразок у -2-3% випадків. Виразки дуже важко піддаються лікуванню і настільки болючі, що деякі пацієнти (як мені признались) ладні накласти на себе руки.


Що Ви застосовуєте?

Ми застосовуємо при лікуванні варикозно-розширених вен кінцівок активний кисень, гомеопатичні препарати, фіто-, гірудотерапію. Вилікування триває від 3-5-ти до 25 і більше сеансів. Все залежить від тривалості хвороби, її поширенності, ускладнень.

Кому можна рекомендувати Ваш метод?
В першу чергу даний метод можна рекомендувати молодді (наймолодшим моїм пацієнтом була 13 річна дівчинка), і тим, у кого варикоз тільки починається, тому що при нашому лікуванні зберігаються вени адже організм людини вдосконалий і в ньому немає зайвих органів чи систем.
По-друге, даний метод показаний людям середнього і похилого віку, у яких крім варикозної хвороби, спостерігаються і інші проблеми зі здоровям. Активний кисень, гомеопатія, фіто-, гірудотерапія оздоровлюють, омолоджують весь організм, попереджують виникнення багатьох захворювань. Так пацієнт із Компаніївки сповістив нас, що вилікувавши варикоз, позбувся важких головних болей, в нього нормалізувався артеріальний тиск, перестали кровити ясна. Такі випадки скоріше спостерігаються як правило, а не як виключення.
Найстаршим нашим клієнтом була 89 річна бабуся.

Чи лікуєте варикоз у вагітних?
Вагітних на лікування не беремо, а рекомендуємо через 2 місяці після народження дитини приходити на лікування. Лактація (годування груддю), не є протипоказом лікуванню нашим методом.

Чи допомогаєте Ви при інших хворобах?
У нас отримують покращення при гіпертонічній хворобі, мігрені, остеохондрозі, артритах і ін.

Зацікавлені можуть отримати безкоштовну консультацію і лікування в медичному кабінеті «Материнка» за адресою:м.Кіровоград, вул.Пашутіна 11/16, тел. (0522)27-03-77, 050-807-87-24

Эта статья на укр. яз. про варикозную болезнь и методы ее лечения, факторы, которые помогают в лечении варикоза.

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика