Дата27 марта 2011 s ПросмотровПросмотров: 2727
Дякую Вам, Тамаро Олексіївно або У «Материнці» про вас подбають по-материнськи..

Дякую Вам, Тамаро Олексіївно або У «Материнці» про вас подбають по-материнськи..

В одному з попередніх випусків «Нової газети» ми розмістили інтерв’ю з автором унікального методу лікування варикозу – хвороби, що викликає чимало суперечок щодо причин виникнення, Тамарою Терновською. Після цього редакцію буквально засипали листами із запитаннями до неї. Сьогодні подаємо відповіді на деякі з них.
- Тамаро Олексіївно, ваш контингент – це кіровоградці?
- Географія доволі строката. Нині у нас лікуються з Луганська, Донецька, Одеси, були хворі з Черкас, Києва, Дніпропетровська, Тернополя, Чернівців. Тиждень тому пройшли оздоровчі сеанси донька з матір’ю, українки за походженням, котрі мешкають в Америці. Вони дізналися про наш унікальний метод насичення організму киснем, і приїхавши в гості до кіровоградських родичів, не упустили нагоди пройти оздоровчі сеанси у нашій клініці. Були у нас клієнти з Португалії, Італії, Німеччини, Чехії. Браку пацієнтів немає.
- Як люди дізнаються про ваш метод?
- У переважній більшості – порадили знайомі, котрі в нас лікувалися. Плюс газети, Інтернет, реклама.
- Як іногородні вирішують питання з тимчасовим проживанням у Кіровограді?
- Якщо це люди з районів нашої області, то вони можуть приїздити до нас через день-два, як їм зручно. Іногородні, як правило, мають тут родичів, знайомих, у яких можуть зупинитися на час лікування. Коли ж до нас звертається пацієнт, котрий не має де жити в Кіровограді, ми по телефону з’ясовуємо, де б він волів зупинитися: у гуртожитку, готелі, на квартирі, - тоді підшукуємо потрібний варіант й інформуємо про це потенційного клієнта. У час повальної телефонізації і комп’ютеризації з цим - жодних проблем.
Лікування проводиться за записом, трапляється, за кілька тижнів наперед. Єдиний виняток – гострий тромбофлебіт, який завдає хворому сильних мук, ми приймаємо поза чергою, й до речі, вже після першого сеансу людині стає значно легше.
- Від яких ще недуг, крім варикозу, про який ми вже писали, ви позбавляєте?
- Прекрасні результати отримуємо при лікуванні остеохондрозу, мігрені, ударів, розтягнення зв'язок. Артози, артрити, хоч і погано піддаються лікуванню, оскільки мова йде про глибоку руйнацію тканин, і все ж стан хворих після лікування у нас значно поліпшується.
- Тамаро Олексіївно, а де ви берете п’явок, які є вашими незмінними помічниками, і наскільки вони безпечні?
- Замовляємо зі Львова, Донець, Дрогобича, на спеціальних фабриках. До слова, п’явок ми використовуємо одноразово, зрештою, як і шприци, крапельниці тощо. Тож стовідсоткова гарантія, що тут ви не підхопите СНІД чи ще якусь проблему. Ми дорожимо своєю репутацією і здоров’ям наших пацієнтів, тож не економимо.
- Скільки часу займає у хворих лікування у Вас?
- У нескладних випадках – близько п’яти сеансів, якщо ж проблема наскільки запущена, що на ногах, скажімо, з’явилися трофічні виразки, то знадобиться сеансів тридцять. Зате ж ефект буде яким!

Від автора. Мені вдалося поспілкуватися з кількома пацієнтами й погортати товстезний том відгуків-подяк колишніх вдячних клієнтів. Кожен у «Материнку» приходив зі своїми специфічними проблемами, а покидали її всі з вірою в доктора Терновську, з вірою в силу медицини і медиків з великої літери. Ось лише один запис у згаданій книзі - приклад невеличкий, але такий промовистий:
«Щиро вдячна Тамарі Олексіївні і її помічникам за професійне вирішення моєї проблеми. Протягом 20 років я жила з варикозом нижніх кінцівок. Потерпала від цього. Вирішила позбутися хвороби хірургічним шляхом. Іншого офціційнва медицина не пропонувала. Однак після обстеження оперувати мене відмовилися через надвисокий рівень холестерину в Італії. А Тамара Олексіївна позбавила мене і від цієї проблеми. Ознайомившись з результатами мого попереднього обстеження, лікар запевнила, що за 15 сеансів я своїх ніг не впізнаю. Так і сталося. Те, що заважало мені більшу частину мого життя, зникло задяки професіоналізму колективиу «Материнки», вирішилося менше ніж за місяць. Вилікувавши варікоз, я відчула, що й загальний мій стан став набагато кращим, ніби в очах розвиднилося, шкіра позбулася сухості. Як добре, що мені відмовили в операції в Італії, де я працювала і я потрапила в руки такого фахівця. Дякую вам, Тамаро Олексіївно, Ларисо, Іро, Аннечко. З повагою Галина Іванівна Завгородня.»

Лариса Ліщенко.

Контакты

Запись на прием
тел. +38(0522)270377
тел. +38(050)8078724

Украина
г. Кировоград
ул. Пашутина 11/16

Карта проезда

Сейчас на сайте

Яндекс.Метрика